Tutoriály a Rady

Podpořte firemní hodnoty vhodně zvoleným dárkem!

Klára Švábová
5 min. čtení
16. 12. 2021
Podpořte firemní hodnoty vhodně zvoleným dárkem!

Nejhektičtější období roku je tu. A přesto Vánoce znamenají svátky klidu a pohody. Je to čas, kdy se s ubývajícím světlem venku stahujeme i dovnitř do svého nitra. Blížící se konec roku nás nutí bilancovat, a tak přemýšlíme nad svými vztahy, soukromými i pracovními. Mít kvalitní a především dobré vztahy v jakékoliv oblasti života je základ pro pohodový život a úspěšnou spolupráci. Proto se sluší za ně poděkovat a ukázat, jak důležité jsou.

Vybrat dárek může být pěkný oříšek

Každoročně se už od října objevuje v životě firmy jistý druh napětí s vůní skořice, purpury a jehličí. V hlavách markeťáků, asistentek, finančníků a nakonec všech zúčastněných se rojí neodbytné myšlenky: Tak čím letos potěšíme obchodní partnery? Hlavně aby to nebylo stejné jako vloni. Co rozvezeme ředitelům spolupracujících firem? Chtělo by to dobrý nápad! Co pošleme zaměstnancům a co na pobočky? Musíme dodržet budget! Má někdo nápad na dárek pro klienty? Mělo by to vypovídat o našich firemních hodnotách. Nezapomněli jste na komplimentku?

Není lahvinka jako lahvinka

I přísná firemní kultura, která se jinak na dárek ve skleněné lahvi se zátkou dívá s podezřením, nemůže namítnout vůbec nic proti síle léčivých plodů. Dárek v této lahvi zachovává jistou míru tradice, avšak klade na první místo především zdraví.

 

Máme vás rádi jako…

Dárek reprezentující vaši společnost by měl poukázat na váš zájem o budování dobrých vztahů a jejich utužování. Měl by přinést dobré rozpoložení partnerů či kolegů a také, přiznejme si to, maličko usilovat o jistou vzájemnou loajalitu. Pokud neznáte vkus obdarovaného, je nejlepší a bezpečnou volbou jedlý dárek. Dobře promyšlený chutný dárek ukáže hodnoty, za kterými si jako firma stojíte, a dáte tak najevo, jak moc si spolupráce vážíte a počítáte s ní i do budoucna. Dárkové krabičky s chutným obsahem bývají nakombinované tak, že nemůžete sáhnout vedle. Ještě lepší body vám zajistí speciální kategorie jedlých dárků. Zvlášť v zimním období, kdy potřebujeme posílit imunitu, nikdo neodmítne darovanou nálož vitamínů nebo medovou první pomoc.

Podporte firemni hodnoty vhodne zvolenym darkem_1
Podpořit firemní hodnoty můžete vhodně zvoleným dárkem.

Myslíme udržitelně i o Vánocích

Trendy poslední doby hovoří jasně. Udržitelnost se dostává do všech oblastí našich životů a ani Vánoce nejsou výjimkou. Zabalit dárek s ohledem na životní prostředí přitom není žádná věda. Skvělý tip je darovat pochutiny ve znovupoužitelných obalech, jako jsou například svačinové boxy nebo skleněné misky, které se dají efektně zabalit do průhledného celofánu. Radost z takového dárku trvá i potom, co je jeho obsah prohnán žaludkem obdarovaného.

Nevíte? Darujte pomoc!

Vánoce mohou přinést světlo také tam, kam obvykle příliš nedopadá. Rozdat radost a pomoc, uvědomit si hojnost a moci se rozdělit s někým, kdo třeba takové štěstí nemá, to je přeci poselství Vánoc. Zajímavým nápadem je proto například spojení vaší firmy s některou z chráněných dílen, které se možná vyskytují ve vašem okolí. Dílny bývají nápadité, a tak můžete společně vymyslet dárek, který vaše obchodní partnery zaujme i mile překvapí. Dobrý skutek, který s ním spojíte, bude hřát u srdce nejen vás.

Klára Švábová

Klára Švábová

Marketing Specialist

Má syna, ráda jezdí na motorce a má široký přehled napříč všemi kancelářskými potřebami.

Každý pátek vám pošleme nové články do e-mailu

Buďte v obraze a ještě získejte slevu 5% na první nákup v Officeo e-shopu. Nebojte, váš e-mail nikomu jinému nedáme a budeme vám posílat jen novinky z Officeo magazínu.

Další oblíbené články