O magazínu

Hledáte užitečnou radu, chytrý tip nebo trendy inspiraci pro sebe či vaši firmu?
Naši odborníci vám na stránkách Officeo Magazínu poradí co vybrat do kanceláře, přinesou tipy pro byznys i podnikání, pomůžou v domácnosti a budou inspirací pro vaši kreativní tvorbu.

Gabriela Tomková

Product Manager

Ráda vaří a když jí zbyde čas vedle výchovy syna, ráda se proběhne nebo si vyjde na výlet do přírody.

Lucie Horáčková

Category Manager

Když máte na něco chuť a nevíte co si dát, zeptejte se Lucie. Je to právě Lucčina zkušenost a profesionalita, díky které dokáže připravit našim klientům skvělé akční nabídky z oblasti občerstvení nebo drogerie. Volné chvíle věnuje Lucie rodině a dětem. Ráda také vyrazí do přírody, ať už pěšky nebo na kole.

Kristýna Jandová

Kristýna Jandová

Externí pracovník pro OFFICEO

Tvořivá a kreativní práce, smysl pro detail a hra se slovy, to je Kristýna. Ve chvilkách volna se ráda toulá přírodou, maluje nebo se učí hrát na kalimbu. Pro Officeo Kristýna zpracovává zajímavá témata do textové podoby.

Rudolf Pelán

Rudolf Pelán

Vendor & Product manager

Silnými stránkami v oboru může být vzhledem k předchozím zkušenostem komplexní vhled do procesů produktového a nákupního oddělení, znalost sortimentu a odpovědný a aktivní přístup pro práci. Potěšení mi samozřejmě přináší dobře odvedená práce. Mezi mé zájmy patří hlavně pohyb v přírodě, výlety a jízda na kole, kde čerpám potřebnou energii.

Klára Švábová

Klára Švábová

Marketing Specialist

Má syna, ráda jezdí na motorce a má široký přehled napříč všemi kancelářskými potřebami.

Luboš Dostál

Luboš Dostál

Product Specialist - Furniture

Luboš je expert v oblasti nábytku do kanceláře. Ergonomii pracovního místa si oblíbil natolik, že je dnes jeho koníčkem. Volný čas věnuje rodině nebo aktivnímu odpočinku. Baví ho fotbal, tenis a kolo.